Specjalista ds. SEM

MIEJSCE PRACY:

ul. Smolna 1A, 81-877 Sopot

DATA DODANIA:

27 czerwca, 2024

RODZAJ UMOWY:

Umowa o pracę

WYMIAR GODZIN:

Cały etat, 1/1

WYMAGANIA:

E-Commerce

TYP PRACY:

Praca Hybrydowa

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie kampaniami reklamowymi w Meta Ads, Google Ads itp.,
  • Optymalizacja kampanii pod kątem klasycznych wskaźników efektywności,
  • Analiza wyników kampanii i wdrażanie działań poprawiających jej skuteczność,
  • Raportowanie z efektywności kampanii,
  • Monitorowanie i dostosowywanie budżetu reklamowego,
  • Współpraca z zespołem marketingowym w celu opracowywania strategii kampanii,
  • Badanie i testowanie nowych narzędzi oraz rozwiązań reklamowych.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych w Meta Ads, Google Ads,
  • Świetna znajomość narzędzi do tworzenia reklam w wyszukiwarkach lub/i Social Mediach,
  • Znajomość narzędzi analitycznych, miedzy innymi Google Analytics,
  • Umiejętność analizy danych i podejmowania decyzji o optymalizacji kampanii,
  • Zrozumienie zasad działania SEM i SEO,
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu,
  • Świetna organizacja pracy i zdolności komunikacyjne,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania szybkich decyzji,
  • Gotowość do ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Język angielski minimum na poziomie B2.

To oferujemy:

  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji,
  • Program rekomendacji pracowników,
  • Integracje firmowe,
  • Dofinansowanie karty MultiSport,
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej,
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne,
  • Zniżki na zakupy w naszym sklepie,
  • Kiermasze pracownicze,
  • Inicjatywy dobroczynne.

Zapraszamy do rekrutacji:

X