Specjalista ds. Certyfikacji i Zapewnienia Jakości Produktu

MIEJSCE PRACY:

ul. Smolna 1A, 81-877 Sopot

DATA DODANIA:

6 września, 2024

RODZAJ UMOWY:

Umowa o pracę

WYMIAR GODZIN:

Cały etat, 1/1

WYMAGANIA:

Zapewnienie jakości

TYP PRACY:

Praca Stacjonarna

Twój zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie kontroli poprawności wykonania produktów,
  • Kontrola produktów pod kątem spełnienia wymagań prawnych, specyfikacji i dopuszczenia szerokiej gamy wyrobów do obrotu na rynku polskim i europejskim,
  • Współpraca z laboratoriami i jednostkami notyfikowanymi pod kątem organizacji testów i certyfikatów,
  • Gromadzenie i raportowanie danych dotyczących kosztów, wynikających z niezachowania norm jakościowych przez dostawców,
  • Ścisła współpraca z innymi działami w przygotowywaniu i realizacji produkcji, a także polepszaniu jakości produktu i optymalizowaniu kosztów,
  • Analiza reklamacji jakościowych. Kontakt z dostawcami w zakresie jakości dostarczanych wyrobów i podejmowanie działań mających na celu odzyskanie kosztów wynikłych z powodu obniżonej jakości dostarczanego towaru.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, najlepiej o specjalizacji towaroznawstwa,
  • Min. roczne doświadczenie w obszarze kontroli jakości,
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • Zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.

To oferujemy:

  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji,
  • Program rekomendacji pracowników,
  • Integracje firmowe,
  • Dofinansowanie zajęć sportowych,
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej,
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne,
  • Kody rabatowe na zakupy w naszym sklepie,
  • Kiermasze pracownicze,
  • Inicjatywy dobroczynne.

Zapraszamy do rekrutacji:

X